AUTO MOTO VIP

Tylko u nas jesteś VIP-em

Opinie

Monika R.:

Polecam gorąco szkołę, super atmosfera, cierpliwi instruktorzy - jeździłam z panią Sylwią i panem Wojtkiem - super. Zdałam oba egzaminy za pierwszym razem. Monika R.

Tomasz T. -

Szkoła dla Vip-ów prowadzona przez Vip-ów. Bardzo miła atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam każdemu, kto chce czuć się w pełni przygotowanym do egzaminu państwowego. Zespół przesympatycznych instruktorów dawał z siebie wszystko wykazujac się przy tym dużą dozą cierpliwości wobec tak odpornego na wiedzę ucznia jak ja:) Fachowo, konkretnie i skutecznie. Nigdy wcześniej nie siedziałem za kierownicą, a zdałem za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Szczególne podziękowania należą się Pani Sylwii, Panu Wojtkowi i Panu Henrykowi - jesteście prawdziwymi fachowcami! Cieszę się, że mogłem Was wszystkich poznać.

Maciej S -

Zdałem za pierwszym bez problemów na samochód i motocykl. Szybki kurs i bez stresu, polecam jazdy z Panem Jackiem na motocyklu on jeździ na swoim a ja szkolnym - świetna jazda na dwa motocykle.

Patrytcja Z:

Zdawałam prawo jazdy na B1 i B. Oba zdane za pierwszym razem! Fantastyczna atmosfera, wspaniali instruktorzy. Pozdrowienia dla Pana Radka! Polecam!

 

Aga: Zdane za pierwszym razem. polecam,!